Partnerzy

Fizjoterapia neurorozwojowa to nie tylko ćwiczenia na sali rehabilitacyjnej. Nasza terapia opiera się na kompleksowym podejściu do małego pacjenta, dlatego współpracujemy ze specjalistami zajmującymi się:

  • zaopatrzeniem ortopedycznym
  • doradztwem chustonoszenia- poprzez odpowiednie dobranie pozycji maluszka oraz rodzaju chusty do rodziców i dziecka
  • doborem odpowiedniej diety do schorzenia , jakie zostało zdiagnozowane u dziecka

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronach internetowych. Aby bezpośrednio przełączyć się na stronę naszego partnera zawodowego, kliknij na logo , które znajduje się poniżej.


Maciej Śliwiński

Absolwent studiów I i II stopnia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia. Ukończył szkolenia z zakresu terapii opierającej się na ocenie i reedukacji kontroli motorycznej – Kinetic Control - The Movement Solution oraz koncepcja McConnell w leczeniu problemów kończyny dolnej i kręgosłupa. Szkolenia te umożliwiają globalne spojrzenie na problemy dotyczące układu ruchu, w których leczenie nakierowane jest na przyczynę – nie tylko na objawy. Głównym celem prowadzonej terapii jest przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych poprzez dobór zindywidualizowanych ćwiczeń, a także zniesienie dolegliwości bólowych za pomocą technik manualnych – mobilizacji stawowych, technik powięziowych oraz masażu. Na terapię zapraszamy wszystkie osoby dorosłe, w tym sportowców (w celu leczenia/ prewencji kontuzji, optymalizacji ruchu, polepszenia wyników sportowych).